Saunagus på Sydsjælland
Find saunagus på Sydsjælland. Se billeder, priser og book dit arrangement.
Sydsjælland

Korphus
4.7Maribo
Fra 200 kr.

Bjergbakkegaard-Gus
Næstved
Fra 195 kr.

Slagelse Svømmehal
4.0Slagelse
Fra 160 kr.

Sundhed og fokus
5.0Havdrup
Fra 255 kr.

Mobil Saunagus
4.9Faxe Ladeplads
Fra 250 kr.

Haslev Svømmehal
3.8Haslev
Fra 55 kr.

Ringsted Sportscenter
4.1Ringsted
Fra 80 kr.

Nysted Sauna & Havbad
4.9Nykøbing Falster
Fra 70 kr.

Nakskov Idrætscenter
4.3Nakskov
Fra 53 kr.

Gusbox
Køge
Fra 200 kr.

SaunaGusen
Køge
Fra 200 kr.

Køge Svømmeland
4.2Køge
Fra 30 kr.

Zen Gusen
Slagelse
Fra 200 kr.
★4.2(2.649 anmeldelser)
Hvad koster saunagus i Sydsjælland?
Af de 13 steder med saunagus vi har fundet i Sydsjælland koster det mellem 30–255 kr.
Sammenlign Saunagus i Sydsjælland
Herunder kan du sammenligne de forskellige Saunagus i Sydsjælland vi har fundet.
| Sundhed og fokus | 5.0 | 1 | Fra 255 kr. | Sauna |
| Nysted Sauna & Havbad | 4.9 | 18 | Fra 70 kr. | Sauna |
| Mobil Saunagus | 4.9 | 16 | Fra 250 kr. | Sauna |
| Korphus | 4.7 | 108 | Fra 200 kr. | Sauna |
| Nakskov Idrætscenter | 4.3 | 254 | Fra 53 kr. | Svømmehal |
| Køge Svømmeland | 4.2 | 1.200 | Fra 30 kr. | Sauna |
| Ringsted Sportscenter | 4.1 | 437 | Fra 80 kr. | Sauna |
| Slagelse Svømmehal | 4.0 | 497 | Fra 160 kr. | Svømmehal |
| Haslev Svømmehal | 3.8 | 118 | Fra 55 kr. | Svømmehal |
| Bjergbakkegaard-Gus | — | — | Fra 195 kr. | Saunagus |
Saunagus anmeldelser
K
J
23. sep. 2025
Jeg nød virkelig saunagus her – gode dufte, behagelig varme og en afslappet atmosfære. Det føltes organiseret og gav mig ny energi, selvom tilmelding og tider kræver lidt planlægning.