Saunagus på Vestsjælland
Find saunagus på Vestsjælland. Se billeder, priser og book dit arrangement.
Vestsjælland

God Karma Saunagus
Holbæk
Kontakt for pris

Slagelse Svømmehal
4.0Slagelse
Fra 160 kr.

Booksaunagus
5.0Kalundborg
Fra 150 kr.

Sauna By Nature
4.8Jægerspris
Fra 260 kr.

Ringsted Sportscenter
4.1Ringsted
Fra 80 kr.

Holbæk Sportsby
4.1holbæk
Fra 60 kr.

Korsør svømmehal
4.2korsør
Fra 100 kr.

Sidesporet
4.1Holbæk
Kontakt for pris

Gisseløre Badebro
Kalundborg
Fra 150 kr.

Nakskov Idrætscenter
4.3Nakskov
Fra 53 kr.

Zen Gusen
Slagelse
Fra 200 kr.
★4.1(3.604 anmeldelser)
Hvad koster saunagus i Vestsjælland?
Af de 11 steder med saunagus vi har fundet i Vestsjælland koster det mellem 53–260 kr.
Sammenlign Saunagus i Vestsjælland
Herunder kan du sammenligne de forskellige Saunagus i Vestsjælland vi har fundet.
| Booksaunagus | 5.0 | 23 | Fra 150 kr. | Sauna |
| Sauna By Nature | 4.8 | 5 | Fra 260 kr. | Sauna |
| Nakskov Idrætscenter | 4.3 | 254 | Fra 53 kr. | Svømmehal |
| Korsør svømmehal | 4.2 | 291 | Fra 100 kr. | Svømmehal |
| Sidesporet | 4.1 | 1.100 | Kontakt for pris | Sauna |
| Holbæk Sportsby | 4.1 | 997 | Fra 60 kr. | Svømmehal |
| Ringsted Sportscenter | 4.1 | 437 | Fra 80 kr. | Sauna |
| Slagelse Svømmehal | 4.0 | 497 | Fra 160 kr. | Svømmehal |
| God Karma Saunagus | — | — | Kontakt for pris | Sauna |
| Gisseløre Badebro | — | — | Fra 150 kr. | Sauna |
Saunagus anmeldelser
J
23. sep. 2025
Jeg nød virkelig saunagus her – gode dufte, behagelig varme og en afslappet atmosfære. Det føltes organiseret og gav mig ny energi, selvom tilmelding og tider kræver lidt planlægning.