Spa på Sjælland
Find spa på Sjælland. Se billeder, priser og book dit arrangement.
Sjælland

Manon Les Suites - Guldsmeden Hotels
København
Kontakt for pris

Ringsted Sportscenter
4.1Ringsted
Fra 80 kr.

Sidesporet
4.1Holbæk
Kontakt for pris

Gisseløre Badebro
Kalundborg
Fra 150 kr.

Køge Svømmeland
4.2Køge
Fra 30 kr.

Roskilde Badene
4.3Roskilde
Fra 40 kr.

Saunaguz
Farum
Fra 180 kr.

Kurhotel Skodsborg
4.2Skodsborg
Fra 895 kr.

Gilleleje Badehotel
4.0Gilleleje
Kontakt for pris

Hotel Marienlyst
4.4Helsingør
Kontakt for pris
★4.3(10.909 anmeldelser)
Hvad koster spa i Sjælland?
Af de 10 steder med spa vi har fundet i Sjælland koster det mellem 30–895 kr.
Sammenlign Spa i Sjælland
Herunder kan du sammenligne de forskellige Spa i Sjælland vi har fundet.
| Hotel Marienlyst | 4.4 | 4.890 | Kontakt for pris | Spa |
| Roskilde Badene | 4.3 | 746 | Fra 40 kr. | Sauna |
| Kurhotel Skodsborg | 4.2 | 1.877 | Fra 895 kr. | Sauna |
| Køge Svømmeland | 4.2 | 1.200 | Fra 30 kr. | Sauna |
| Sidesporet | 4.1 | 1.100 | Kontakt for pris | Sauna |
| Ringsted Sportscenter | 4.1 | 437 | Fra 80 kr. | Sauna |
| Gilleleje Badehotel | 4.0 | 659 | Kontakt for pris | Sauna |
| Manon Les Suites - Guldsmeden Hotels | — | — | Kontakt for pris | Sauna |
| Gisseløre Badebro | — | — | Fra 150 kr. | Sauna |
| Saunaguz | — | — | Fra 180 kr. | Spa |
Spa anmeldelser
L