Saunagus på Nordsjælland
Find saunagus på Nordsjælland. Se billeder, priser og book dit arrangement.
Nordsjælland

Art By Cat Rungstedgaard
Nordsjælland
Fra 250 kr.
Nomad Sauna
4.7Birkerød
Fra 160 kr.

Nomad Sauna
Trørød
Kontakt for pris

NorRo Saunagus
Snekkersten
Fra 275 kr.

Saunagus i Lejet
4.9Tisvilde
Fra 150 kr.

Solhavgus på Solgaarden
5.0Hornbæk
Fra 225 kr.

Gribskov svømmehal
4.2Helsinge
Fra 65 kr.

Nordens Saunagus
Gilleleje
Fra 225 kr.

Temple Sea Bath
4.2Klampenborg
Kontakt for pris

Lyngby Svømmehal
4.1Lyngby
Fra 30 kr.

Skovgus
5.0Sjælland
Fra 160 kr.

Lynæs Surfcenter
4.7Hundested
Fra 600 kr.

Fysio Hillerød
Hillerød
Kontakt for pris

Saunaguz
Farum
Fra 180 kr.

Kurhotel Skodsborg
4.2Skodsborg
Fra 895 kr.

Gilleleje Badehotel
4.0Gilleleje
Kontakt for pris

Ålsgårde-Hellebæk Havbad
Helsingør
Kontakt for pris
★4.2(4.196 anmeldelser)
Hvad koster saunagus i Nordsjælland?
Af de 17 steder med saunagus vi har fundet i Nordsjælland koster det mellem 30–895 kr.
Sammenlign Saunagus i Nordsjælland
Herunder kan du sammenligne de forskellige Saunagus i Nordsjælland vi har fundet.
| Skovgus | 5.0 | 3 | Fra 160 kr. | Sauna |
| Solhavgus på Solgaarden | 5.0 | 1 | Fra 225 kr. | Sauna |
| Saunagus i Lejet | 4.9 | 11 | Fra 150 kr. | Sauna |
| Nomad Sauna | 4.7 | 27 | Fra 160 kr. | Sauna |
| Lynæs Surfcenter | 4.7 | 505 | Fra 600 kr. | Sauna |
| Kurhotel Skodsborg | 4.2 | 1.877 | Fra 895 kr. | Sauna |
| Gribskov svømmehal | 4.2 | 608 | Fra 65 kr. | Svømmehal |
| Temple Sea Bath | 4.2 | 11 | Kontakt for pris | Medlemskab |
| Lyngby Svømmehal | 4.1 | 494 | Fra 30 kr. | Svømmehal |
| Gilleleje Badehotel | 4.0 | 659 | Kontakt for pris | Sauna |
Saunagus anmeldelser
J
23. sep. 2025
Oplevelsen her var mere naturnær og afslappet. Gusmesteren skabte en varm, nærværende stemning, og jeg gik derfra både rolig og opløftet.
L